Dwuczęściowy strój kąpielowy stringi

Stringi bikini w kolorze arbuzowego różu wykonane z wysokiej jakości flokowanego materiału

Strój kąpielowy nigdy nie jest wystarczający. Dlatego właśnie nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w atrakcyjny element, który gwarantuje oryginalny strój kąpielowy za każdym razem. Spraw, aby Twoje lato było piękniejsze, niezależnie od tego, czy spędzasz je na wakacjach, nad morzem czy w domu w ogrodzie. Każdy chce dobrze wyglądać.

Cena w momencie recenzji: 90 zł

Seksowny dwuczęściowy damski kostium kąpielowy w efektownym złotym fasonie

Jeśli chcesz zabłysnąć słowami i literami. Dla pań, które chcą bikini, klasyczne bikini. Model, który naprawdę obejmuje tylko to, co najważniejsze, a tym samym pobudza ich wyobraźnię u mężczyzn. Stroje kąpielowe stworzone dla pewnych siebie kobiet, które słusznie są dumne ze swoich seksownych kształtów i lubią oryginalne modele. Złote bikini Bella Vista są nie do przegapienia. I tak będziesz w nich. Obejmują tylko to, co najważniejsze.

Cena w momencie recenzji: 154 zł

Biały damski kostium kąpielowy typu stringi

Biały strój kąpielowy stringi z wysokim wycięciem Cheeky Bikini.

Cena w momencie recenzji: 95 zł

Stringi są bardzo popularną bielizną, szczególnie latem, ponieważ nie są zakryte pod ubraniem. Wielkim hitem są także stringi stróje kąpielowe. Majtki z dwuczęściowego kostiumu mają bardzo wąski tył, dzięki czemu świetnie podkreślą Twoje tło. Ma to oczywiście szereg zalet, ale także i wad. Po pierwsze stringi są bardzo wygodne, ale trzeba się do nich przyzwyczaić. Na początku mogą ci przeszkadzać, ale z czasem nie będziesz chciał ich zastępować. W przypadku dwuczęściowego kostiumu kąpielowego wygląda dwa razy bardziej seksownie, ponieważ nie będzie już przeznaczony tylko dla oczu Twojej partnerki, ale dla wszystkich osób na plaży czy na basenie. W stringach możesz pięknie opalić swoje tło. Ale uwaga, stringi odsłaniają dużo, więc pasuje większości kobiet, które mają jędrny i atletyczny tyłek, w przeciwnym razie mogą wyglądać bardzo niepochlebnie.

Stringi wybierają zwłaszcza dziewczęta i młode kobiety, które nie wstydzą się ujawniać więcej. Kostium kąpielowy typu stringi jest niezwykle seksowny i podkreśla kobiecą zmysłowość. Jednak stringi są nie tylko dla kobiet, mogą je nosić również mężczyźni, choć w tym przypadku nie jest to tak powszechne. A jaki jest wybór? Jak zawsze bardzo bogata, w ofercie jest naprawdę cała gama dwuczęściowych kostiumów kąpielowych, których dolną część stanowią stringi. Jeśli chcesz pokazać się w pełnej paradzie, po prostu wybierz.