Stróje kąpielowe tankini

Tankini damskie w kolorze dla pełnych kształtów

Czy lubisz nowoczesne, ponadczasowe i jakościowe elementy garderoby? Czy wolisz jakość od ilości? Czy nie jesteś tak bogaty, że możesz kupować tanie rzeczy? Wtedy będziesz zachwycona, a Twoja szafa skutecznie ożywi ten model damskiego stroju kąpielowego. Wyróżnia się swoim designem. Nadaje się dla pań w każdym wieku i o każdym typie sylwetki. Idealne nawet dla tych pań, które są nieśmiałe lub z jakiegoś powodu nie chcą mieć klasycznego bikini.

Cena w momencie recenzji: 305,98 zł

Tankini, czyli top od kostiumu kąpielowego z majteczkami, staje się praktycznym pomocnikiem na plaży, szczególnie dla kobiet, które nie chcą odsłaniać więcej niż to konieczne. Stanik zastępuje top, który zakrywa brzuch, ale jeśli chcesz się opalać, po prostu zwiń ten top. Dolna część kostiumu to klasyczne figi. Ale razem te stroje kąpielowe tankini wyglądają tak, jakbyś nosił strój kąpielowy jako całość. Jednak w porównaniu do kostiumu kąpielowego dość łatwiej dostać się do toalety, można łatwo wymienić mokre kostiumy na suche i lepiej się w nich opalać. Oprócz góry tankinu ​​wystarczy założyć spódnicę lub szorty i można od razu iść do restauracji lub na zakupy.

Te kostiumy kąpielowe są najbardziej cenione przez pucołowate kobiety, a także kobiety w ciąży, które muszą chronić swoje brzuchy przed słońcem. To bardzo wyrafinowany kostium kąpielowy, który jednocześnie wygląda bardzo delikatnie i romantycznie. Dolna część to klasyczny krój majtek, górna jest znacznie wydłużona, aby ukryć również brzuch. Każda kobieta może sobie pozwolić na ten strój kąpielowy.